Andrea Ballová, Andy inštruktorka plávania dojčiat a batoliat

Andy je bývalou závodnou plavkyňou, ktorá do svojich 18tich rokov závodila pod krídlami plaveckého klubu MATADOR PÚCHOV. Od svojich 25tich piatich rokov sa venovala Masters plávaniu za SWIMKLUB SENEC, kde od roku 2014 viedla aj základný plavecký výcvik pre deti od 5 rokov. V roku 2018 sa stala mamičkou a začala sa intenzívne venovať plávaniu dojčiat a batoliat. Okrem toho, že je vášnivou plavkyňou, venuje sa aj behu (polmaratón, beh na 10 km a pod.) V roku 2019 zvíťazila v dvoch pretekoch AQUATHLONU (beh+plávanie).

ANDY je licencovanou inštruktorkou plávania dojčiat a batoliat od 3 mesiacov do 3 rokov a momentálne si dopĺňa vzdelanie v oblasti plávania dojčiat a batoliat so špeciálnymi potrebami v bazéne.

Renáta Hantáková, trénerka plávania

Renáta je sa venovala plávaniu od útleho detstva a v minulosti sa venovala učeniu plávania detí predškolského veku. Je trénerkou plávania a špecializuje sa na základný plavecký výcvik, osvojenie si základných plaveckých zručností, dýchacie techniky a vytváranie vedomého vzťahu dieťa – voda.

Je mamičkou dcérky, ktorá sa jej narodila v roku 2019 a momentálne si dopĺňa vzdelanie v oblasti plávania dojčiat a batoliat.

Miloš Ťažkýasistent

Miloš sa od roku 2011 venuje triathlonu, pričom absolvoval aj niekolko súťaži IRONMAN, HALF-IRONMAN a iné prestížne zahraničné triathlonové preteky. V roku 2019 sa umiestnil na 6tom mieste v súťaži Slovenského poháru v triathlone. V našom klube sa venuje pomocnej činnosti.